Fri frakt over 2 000 kr
Squashbutikken
Dunlop

Dunlop Aerogel Max

NivåAvansertSpillestilKontrollBalanseHodelettVektOver 135 g

Dunlop Aerogel Max er den kraftigste squashracketen i Aerogel-serien – dråpeformet hode, lange hovedstrenger og 137 gram gir maksimal slagkraft, mens den hodelette balansen holder racketen manøvrerbar. For avanserte spillere som er ute etter ren kraft.

1 199 kr

Inkl. mva.

På lager.Levering 2–5 dager

Passer bra til

Legg til 801 kr for fri frakt

SKU: SQB-23032

  • Apple Pay, Google Pay, Klarna og kort
  • Fri frakt over 2 000 kr
  • 30 dagers retur
Usikker på valget?
Ring 920 33 365 eller skriv til salg@squashbutikken.no

Dunlop Aerogel Max – designet for ren kraft – med dråpeformet hode, lange hovedstrenger og litt høyere vekt. Den hodelette balansen gjør den samtidig lett å manøvrere.

Hvis du er ute etter maksimal kraft, vil Max ikke skuffe. Kombinasjonen av lange hovedstrenger, dråpeformet hode og litt høyere vekt gjør dette til den kraftigste racketen i hele Dunlop Aerogel-serien. Den er også noe stivere enn de andre modellene.

Til tross for kraften er racketen lett å manøvrere takket være den hodelette balansen, noe som også gjør den svært effektiv i volleyspill.

Leveres med trekk.

Samme klasse